yükleniyor

Hakkımızda

        Kuruluş yılımız  2015 yılı olsa da bilişim sektöründe yaklaşık 11 yıllık hizmet vermekte olan INFEROX Bilişim teknolojileri, yazılım, donanım, barındırma ve telekominikasyon sektörünün ihtiyaçlarını üst seviyede karşılamak ve bünyemizde bulundurduğumuz hizmetler ile profesyonel çözümler üretmek amacıyla kurulmuştur. Amacımız hizmetlerimizle siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına maximum seviyede cevap vermek ve yeni projelerle müşterilerimizin memnuniyetini yüksek tutmayı hedefliyoruz. 

        INFEROX Bilişim Teknolojileri'nden almış olduğunuz hizmetlerde sorunsuz ve kaliteli hizmet almış olursunuz. Bünyemizde bulundurduğumuz, Web Tasarım, E-ticaret Sistemler, Sunucu, Hosting, Marka, patent ve telekominikasyon hizmetlerimizin her zaman arkasındayız. Almış olduğunuz hizmetin yada ürünlerde karşılaşılacak sorunlarda dilediğiniz zaman ücretsiz teknik destek alabilirsiniz. Ticket sistemimizden ek olarak verdiğimiz teknik destek ve yardımlar için kesinlikle ücret almayız ve müşterilerimizin yaşadığı sorunları kısa süre içinde çözüme ulaştırmayı ve sorunları gidermeyi önceliklerimiz arasındadır. Tüm ürün ve hizmetlerimizde lisanslı yazılımlar kurulmuş olup, Ürünlerinizin güvenliği üst seviyede tutulmaktadır.  

        Kuruluşumuzdan bu yana, sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek adına büyük bir hassasiyet veözveri ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bünyemizde barındırdığımız alanındabaşarılı ve işini büyük bir özveri ile yapan ekibimizle beraber, sizin vemüşterilerinizin her ihtiyacını giderebilecek nitelikte hizmetler sunuyoruz.Deneyimlerimiz ve tecrübelerimiz sayesinde, kurumsal kimliğinizi kazanmanızadına sahip olmanız gereken her unsuru önceden düşünüyor ve sizin içintasarlıyoruz. Sizin için hazırladığımız paketlerimizde, her unsuru en inceayrıntınsa kadar düşünüyoruz. Üstelik paketlerimiz her bütçeye uygun olarakhizmetinize sunuluyor.

 MİSYONUMUZ

         INFEROX Bilişim teknolojileri ekibi,sizlere e- ticaret alanında oldukça profesyonel hizmetler sunuyor. Sizin içinhazırladığımız kurumsal web sitelerimiz ile sanal ortamda firmanız içinetkileyici ve kaliteli bir çalışma sahasına sahip olabilme imkânı sunuyoruz.Sizler için hazırladığımız birçok web paketimizden firmanız için en uygunolanını seçebilme imkânına sahipsiniz. Arama Motoru Optimizasyonu, Logo veKurumsal Kimlik, Kurumsal Web Tasarım ve e-ticaret paketlerimiz sizlerin hertürlü ihtiyacına cevap verir niteliktedir. Bu sistemi kullanmak isteyen sizdeğerli müşterilerimiz vereceğimiz tüm hizmetler, firmanızın başarısına başarıgetirecektir.

        Çalışmalarımız ve verdiğimiz hizmetler arasında, logo kurumsal kimlik hizmeti, marka patent danışmanlığı hizmeti,telekominikasyon hizmetleri, hosting ve sunucu hizmetleri bulunuyor. Saydığımız tüm bu hizmetler, firmanızın bilişim ve teknoloji çağında, yüzlerce hatta binlerce rakip firma arasında ön plana çıkabilmeniz ve hizmet verdiğiniz sektörde sağlam bir yere sahip olabilmeniz için önem vermeniz gereken en önemli alan. Bu nedenle tüm bu hizmetleri alanında başarılı bir ekipten almak sizin için çok doğru bir seçim olacaktır. Google  SEO çalışmaları konusunda yıllarca sürdürdüğü çalışmalarla büyük bir birikime sahip olan firmamızın sizevereceği hizmetler ile artık sizin de isminiz arama motorlarında en üst sıralarda yer alabilecek. Kaliteden ödün vermeden, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek adına özenle çalışan firmamız, sanal ortamda kimliğinizi kazanmanız için sizin en büyük destekçilerinizden biriolacaktır. Amacımız, başarı bir ekiple teknolojinin nabzını tutarak siz ve firmanız için en iyi hizmetleri verebilmek.Bünyemizde bulunan bir çok paket ile e-ticaret alanında kurumsal kimliğinizi kazanabilmeniz için sizin en büyük destekçiniz oluyoruz. Tüm sektörlere uyumlu kullanımı kolay,renkli ve mobil uyumlu web sitesi paketlerimizden dilediğinizi seçebilir ve sizde iş dünyasında rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz.

Dijitaldünyada fark yaratmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz...

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!